Schoonmakers: bedankt!

16 juni 2025

Op de Dag van de Schoonmaak zeggen we: bedankt! Bedankt voor uw inzet, elke dag weer. Uw werk is belangrijk. En u bent dat ook. U maakt Nederland schoner, gezonder en fijner voor iedereen. 

Schoonmakers zijn onmisbaar

Schoonmakers beginnen vaak vroeg in de ochtend. Ze werken hard. En zorgen ervoor dat iedereen in Nederland zijn werk goed kan doen. Zonder schoonmakers zouden kantoren, ziekenhuizen, scholen, treinen en huizen niet schoon en veilig zijn. Schoonmakers zijn onmisbaar.

Schoonmaken is zwaar werk. Het kost veel energie. Vaak gebeurt het op de achtergrond, zonder dat mensen het zien. Maar als het niet schoon is, zien we dat meteen. Daarom staan we extra stil bij het werk van schoonmakers.

Werken, opbouwen en vooruitkijken

Werkt u in de schoonmaak en bent u aangesloten bij Pensioen Schoonmaak? Dan spaart u automatisch voor later. U hoeft daar zelf niets voor te doen. Elke maand wordt er geld opzijgezet voor als u met pensioen gaat.

Kijk af en toe hoe het met uw pensioen gaat. Dat kan makkelijk via MijnPensioenschoonmaak.nl. Daar ziet u hoeveel pensioen u al heeft opgebouwd. En wat u later kunt verwachten.

Neem gerust contact op

Heeft u vragen over uw pensioen? Of is er iets niet duidelijk? Neem dan gerust contact met ons op. We helpen u graag.