De nieuwe website is makkelijker te gebruiken dan onze vorige website. We hebben een nieuw logo gekregen. Ook heeft de website nieuwe kleuren. En we communiceren duidelijker. Zo kunt u informatie over uw pensioen nog beter begrijpen.
Wij doen ons best om de overgang van de oude naar de nieuwe website zo goed mogelijk te laten verlopen. Het kan zijn dat u nog iets tegenkomt wat we nog moeten aanpassen. Heeft u nog vragen over de nieuwe website? Dan horen we graag van u!
Vanaf nu logt u ook op het Selfservice Werkgevers Portaal (SWP) in met eHerkenning. eHerkenning is veilig en makkelijk. De Wet Digitale Overheid bepaalt dat in 2021 eHerkenning het enige en verplichte inlogmiddel voor werkgevers is bij (semi)publieke instanties. Dus ook bij uw pensioenfonds. Daarom is het belangrijk dat u nu eHerkenning regelt, zodat u straks veilig en makkelijk inlogt in SWP.
Deze 3 stappen met uitleg staan handig op een rijtje in ons stappenplan.
Heeft u alles al geregeld? Log in met eHerkenning!