Nieuwe pensioenregeling
Alle informatie en uitleg over de nieuwe pensioenregeling. Wat betekent het voor u? En wat verandert voor werknemers?
Voor de pensioenopbouw van uw werknemers doet u iedere periode pensioenaangifte. U levert aan via een loonpakket of via het Selfservice Werkgevers Portaal. 1 januari 2026 geldt de nieuwe pensioenregeling van Pensioen Schoonmaak. Dat betekent ook wat voor het aanleveren van loon- en premiegegevens (LPG). Veel blijft hetzelfde, maar er veranderen ook onderdelen. Een aantal zaken zijn belangrijk in de voorbereiding op die veranderingen.
Kort op een rijtje wat precies zo blijft als nu. Of je als werkgever zelf de pensioenadministraie doet. Of dat een administratiekantoor de pensioenaangifte voor jou regelt.
Als u aangifte doet via een salarispakket moet uw salarispakketleverancier dit inrichten. Wij hebben de instructies hiervoor doorgegeven aan uw leverancier. Neem contact op met uw pakketleverancier bij vragen. In het Selfservice Werkgevers Portaal (SWP) kunt u vanaf 1 januari aangifte doen met deze nieuwe producten.
Nieuwe rubrieken
Pensioenpremie tot AOW-leeftijd
Pensioenaangifte bij bijzondere situaties